LUCAS LRA04006 generátor
Kauffer cikkszám: LRA04006-LUC
![LUCAS LRA04006 LUCAS LRA04006]()
Nagyítás
![LUCAS LRA04006 LUCAS LRA04006]()
Nagyítás
EAN: 5708279339054
Csomagsúly: 5.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Generátor-töltőáram: | 150 A |
| Járműhálózat-kivitel: | 12 V-os fedélzeti hálózattal rendelkező járművekhez |
| Feszültség: | 14 V |
| Szíjtárcsák: | többszörös szíjtárcsával |
| Szíjtárcsaátmérő: | 51 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Bilincs: | M8 B+ |
| Bilincs: | P-D Plug 200 |
| Csatlakozókivitel száma: | 0314 |
| Furatátmérő 1: | 10 mm |
| Nettó súly: | 5,85 kg |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MAZDA: P58G-18-300
MAZDA: P5AC
MAZDA: P5AC-18-300
MAZDA: PSLE-18-300
MAZDA: PY1C
MAZDA: PY1C-18-300
MITSUBISHI: A-TK210-05
MITSUBISHI: A-TK210-05-CEN
MITSUBISHI: A2TX9091
MITSUBISHI: A2TX9091ZX
MITSUBISHI: A2TX9391
MITSUBISHI: A2TXV191
Cseredarabos, betétdíjas termék!
Kaució: 15 000 Ft.