WALKER WAL01196 generátor
Kauffer cikkszám: WAL01196-WAL
![WALKER WAL01196 WALKER WAL01196]()
Nagyítás
![WALKER WAL01196 WALKER WAL01196]()
Nagyítás
![WALKER WAL01196 WALKER WAL01196]()
Nagyítás
EAN: 4060426614089
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 14 V |
| Generátor-töltőáram: | 150 A |
| újra feldolgozott alkatrész (REMAN) |
| Bordák száma: | 6 |
| Szíjtárcsák: | többszörös szíjtárcsával |
| Szíjtárcsaátmérő: | 51 mm |
| Csatlakozókivitel száma: | 0314 |
| Járműhálózat-kivitel: | 12 V-os fedélzeti hálózattal rendelkező járművekhez |
| Bilincs: | M8 B+;P-D Plug 200 |
| Furatátmérő 1: | 10 mm |
| Nettó súly: | 5,85 kg |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MAZDA: P58G-18-300
MAZDA: P58G18300
MAZDA: P5AC
MAZDA: P5AC-18-300
MAZDA: PSLE-18-300
MAZDA: PSLE18300
MAZDA: PY1C
MAZDA: PY1C-18-300
MITSUBISHI: A2TX9091
MITSUBISHI: A2TX9091ZX
MITSUBISHI: A2TX9391
MITSUBISHI: A2TXV191
MITSUBISHI: A-TK210-05
MITSUBISHI: A-TK210-05-CEN
Cseredarabos, betétdíjas termék!
Kaució: 15 000 Ft.