VALEO 820871 PROTECTIV 50 Fagyálló
Kauffer cikkszám: 820871-VAL
![VALEO 820871 VALEO 820871]()
Nagyítás
![VALEO 820871 VALEO 820871]()
Nagyítás
EAN: 3276428208718
Csomagsúly: 5.30 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Térfogat: | 5 l |
| hőmérséklet-tartománytól: | -35 °C |
| Hőmérséklet-tartományig: | 145 °C |
| Szín: | rózsaszín |
| Vegyi tulajdonságok: | nitritmentes |
| Vegyi tulajdonságok: | foszfátmentes |
| Vegyi tulajdonságok: | aminmentes |
| Vegyi tulajdonságok: | szilikátmentes |
| Vegyi tulajdonságok: | borátmentes |
| Gyártói engedély: | ASTM D3306 |
| Gyártói engedély: | ASTM D1384 |
| Gyártói engedély: | CUNA NC 956/16 |
| Gyártói engedély: | SAE J1034 BS 6580-20 |
| Gyártói engedély: | NF R 15601 type 1 |
| Gyártói engedély: | DAIMLER DBL 7700.30 |
| Gyártói engedély: | MAN 324-SNF |
| Gyártói engedély: | VW TL 774 D/F |
| Gyártói engedély: | MTU MTL 5048 |
| Tömeg: | 5,3 kg |
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
4936 Ft