DENSO ZC20HPR11 Iridium gyújtógyertya
Kauffer cikkszám: ZC20HPR11-DEN
![DENSO ZC20HPR11 DENSO ZC20HPR11]()
Nagyítás
![DENSO ZC20HPR11 DENSO ZC20HPR11]()
Nagyítás
![DENSO ZC20HPR11 DENSO ZC20HPR11]()
Nagyítás
EAN: 042511035324
EAN: 10042511353241
EAN: 042511353244
Csomagsúly: 0.05 kg.
Új cikkszám. Elődje: : DENSO FC20HPR8
Így is ismerheti:
3532, S109
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Gyújtógyertya: | ellenállással |
| Gyújtógyertya: | 1 testelektróda |
| Gyújtógyertya: | Irídium középelektródás |
| Elektródok távolsága: | 1,1 mm |
| Menetméret: | M12x1.25 |
| Menethossz: | 26,5 mm |
| átmérő: | 12 mm |
| Csatlakozás technika: | Solid SAE |
| Kulcsnyílás: | 14 mm |
| Meghúzási nyomaték: | 17 Nm |
| Tömeg: | 47 g |
| bruttó tömeg: | 50 g |
| alternatív termék: | VCH20, IXEH22TT |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MAZDA: P51R-18-110
MAZDA: PE02-18-110
MAZDA: PE55-18-110
MAZDA: PE5S-18-110