NGK 94124 gyújtógyertya
Kauffer cikkszám: 94124-NGK
![NGK 94124 NGK 94124]()
Nagyítás
EAN: 087295941249
Csomagsúly: 0.04 kg.
Így is ismerheti:
ILKAR7L11
A csomagolás tartalma: 4 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Kulcsnyílás: | 14 mm |
| Menetméret: | M12 x 1,25 |
| Menethossz: | 26,5 mm |
| Gyújtógyertya: | Irídium középelektródás |
| Gyújtógyertya: | 1 testelektróda |
| Gyújtógyertya: | zavarszűrős, 5 kOhm |
| Gyújtógyertya: | lapos tömítés üléssel |
| Szikrahely: | 3,0 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MAZDA: PE5R-18-110
MAZDA: PE5S-18-110
Extra gyors!
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
9298 FtBelföldi készletről szállítható
9238 Ft Külföldi készletről szállítható (+1nap)
7995 Ft VTSZ / KN:
85111000
8511100090