DR!VE+ DEB95LJS ESSENTIAL SLI Indító akkumulátor
Kauffer cikkszám: DEB95LJS-DRV
![DR!VE DEB95LJS DR!VE DEB95LJS]()
Nagyítás
EAN: 7630744108576
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Hidegindító áram EN szerint: | 800 A |
| Akkumulátor-kapacitás: | 95 Ah |
| Hossz: | 306 mm |
| Szélesség: | 173 mm |
| Magasság: | 221 mm |
| Tömeg: | 21 kg |
| Akkumulátor: | karbantartásmentes |
| Padlóléc kivitel: | B01 |
| Polaritás: | 1 |
| Végpólus fajta: | 1 |
OEM- (gyári-) számok kattintásra NISSAN: 2441000Q1D
NISSAN: KE24190E10NY
NISSAN: KE24190E11NY
TOYOTA: 28800YZZAK
TOYOTA: 28800YZZAZ
TOYOTA: 28800YZZDB
TOYOTA: 28800YZZJF
HYUNDAI: DP370APU100CH1U
HYUNDAI: E37104A100
HYUNDAI: LP370APE100CH1
HYUNDAI: DP370APU090CH1U
HYUNDAI: E3710100C0
KIA: DP370APU100CK1U
KIA: E3710100C0
KIA: E37104A100
KIA: LP370APE100CK1
CASE IH: 73328439
GENERAL MOTORS: 13502770
GENERAL MOTORS: 96627039
GENERAL MOTORS: 96866027
JOHN DEERE: MCEX850PF1