RTS 017-00092 csapágyazás, kormány
Kauffer cikkszám: 017-00092-RTS
![RTS 017-00092 RTS 017-00092]()
Nagyítás
EAN: 8435130353818
Csomagsúly: 1.00 kg.
Így is ismerheti:
SBS0000242
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Beépítési oldal: | alul |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Külső átmérő: | 36 mm |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Hossz: | 59 mm |
| Tömeg: | 0,176 kg |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
OEM- (gyári-) számok kattintásra CHRYSLER: 5105040AI
CITROËN: 3520.V0
CITROËN: 3521.R1
DODGE: 5105040AE
DODGE: 5105041AB
MITSUBISHI: 4013A255
MITSUBISHI: 4013A256
MITSUBISHI: 4013A273
MITSUBISHI: 4013A274
MITSUBISHI: 4013A744
MITSUBISHI: 5105040AA
MITSUBISHI: 5105285AC
MITSUBISHI: MN125871
MITSUBISHI: MR403419
MITSUBISHI: MR403420
PEUGEOT: 3520.V0
PEUGEOT: 3521.R1
JEEP: 5105040AI
JEEP: 5105041AI