LUCAS LRA03786 generátor
Kauffer cikkszám: LRA03786-LUC
![LUCAS LRA03786 LUCAS LRA03786]()
Nagyítás
![LUCAS LRA03786 LUCAS LRA03786]()
Nagyítás
EAN: 5708279237886
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Generátor-töltőáram: | 130 A |
| Járműhálózat-kivitel: | 12 V-os fedélzeti hálózattal rendelkező járművekhez |
| Feszültség: | 14 V |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| Szíjtárcsaátmérő: | 55 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Bilincs: | M8 B+ |
| Bilincs: | G-S-L-F. (G=PWM 8Hz) |
| Furatátmérő 1: | 10 mm |
| Nettó súly: | 5,4 kg |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MITSUBISHI: 1800A121
MITSUBISHI: 1800A288
MITSUBISHI: 1800A546
MITSUBISHI: A002TX0881
MITSUBISHI: A002TX0881A
MITSUBISHI: A002TX0881B
MITSUBISHI: A2TX0881
MITSUBISHI: A2TX0881A
MITSUBISHI: A2TX0881B
Cseredarabos, betétdíjas termék!
Kaució: 15 000 Ft.