TEXTAR 92167003 PRO féktárcsa
Kauffer cikkszám: 92167003-TEX
![TEXTAR 92167003 TEXTAR 92167003]()
Nagyítás
EAN: 4019722453472
Csomagsúly: 5.60 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Féktárcsa fajta: | tele |
| Külső átmérő: | 302 mm |
| féktárcsa vastagság: | 10 mm |
| Magasság: | 58,7 mm |
| Min. vast.: | 8,4 mm |
| Felület: | bevonatolt |
| Belső átmérő: | 190 mm |
| Lyukkörátmérő: | 114,3 mm |
| Centrírozási átmérő: | 80 mm |
| Furat/lyukszám: | 05/08 |
| Kerékcsavarfurat-átmérő: | 12,6 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kerékagy nélkül |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kerékcsapágy nélkül |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kerékrögzítő csavar nélkül |
| Csomagolási hossz: | 31,3 cm |
| Csomagolási szélesség: | 31,3 cm |
| csomagolási magasság: | 14 cm |
| Tömeg: | 5,6 kg |
OEM- (gyári-) számok kattintásra CITROËN: 1611500480
CITROËN: 1611667880
CITROËN: 424961
CITROËN: 424962
CITROËN: 4249F4
MITSUBISHI: 4615A035
MITSUBISHI: 4615A192
PEUGEOT: 1611500480
PEUGEOT: 1611667880
PEUGEOT: 424961
PEUGEOT: 424962
PEUGEOT: 4249F4
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
16017 Ft VTSZ / KN:
8708309190
87083091