MAGNETI MARELLI 069095800007 Indító akkumulátor
Kauffer cikkszám: 069095800007-MAR
![MAGNETI MARELLI 069095800007 MAGNETI MARELLI 069095800007]()
Nagyítás
EAN: 8001063874067
Csomagsúly: 1.00 kg.
Így is ismerheti:
RUN95JR
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Akkumulátor: | karbantartásmentes |
| Akkumulátor-kapacitás: | 95 Ah |
| Hidegindító áram EN szerint: | 800 A |
| DIN/ISO: | D31 |
| Hossz: | 306 mm |
| Szélesség: | 173 mm |
| Magasság: | 222 mm |
| Akkumulátor: | fogantyúval |
| Akkumulátor: | töltöttségi szint jelzés nélkül |
OEM- (gyári-) számok kattintásra CITROËN: 1691597380
CITROËN: 5600SQ
CITROËN: 5600SR
CITROËN: 5600TG
CITROËN: E364048
FORD: ME8U2J10655DA
FORD: ME8U2J10655OA
MERCEDES-BENZ: 45417501
MERCEDES-BENZ: A0045417501
MITSUBISHI: MZ690091
NISSAN: KE24190E00NY
NISSAN: KE24190E01NY
PEUGEOT: 1691597380
PEUGEOT: 5600SQ
PEUGEOT: 5600SR
PEUGEOT: 5600TG
PEUGEOT: E364048
SUZUKI: 3361060032BMF
TOYOTA: 2880066013
TOYOTA: 28800YZZAJ
TOYOTA: 28800YZZAY
TOYOTA: 28800YZZDA
TOYOTA: 28800YZZJE
STEYR: B514578
HYUNDAI: 371100Z900
HYUNDAI: 3711026100
HYUNDAI: 3711026101
HYUNDAI: 371102G900
HYUNDAI: 371103K300
HYUNDAI: DP370APU100CH0U
HYUNDAI: E3710100C1
HYUNDAI: E371026100
HYUNDAI: LP370APE100CH0
KIA: 37110D7900
KIA: DP370APU100CK0U
KIA: E3710100C1
KIA: E371026100
KIA: LP370APE100CK0
LEXUS: 2880064181