MAGNETI MARELLI 069085700016 Indító akkumulátor
Kauffer cikkszám: 069085700016-MAR
EAN: 8001063829197
Csomagsúly: 5.00 kg.
Így is ismerheti:
ETS85JL
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Akkumulátor: | karbantartásmentes |
| Akkumulátor-kapacitás: | 85 Ah |
| Hidegindító áram EN szerint: | 720 A |
| DIN/ISO: | D31 |
| Hossz: | 306 mm |
| Szélesség: | 173 mm |
| Magasság: | 222 mm |
| Akkumulátor: | fogantyúval |
| Akkumulátor: | töltöttségi szint jelzés nélkül |
OEM- (gyári-) számok kattintásra SSANGYONG: 87398SYNG51101
HYUNDAI: 01579A110K
HYUNDAI: E3710100C0
HYUNDAI: E37104A100
KIA: 01579A110K
KIA: E3710100C0
KIA: E37104A100