FRECCIA R6897/BMARNT Kipufogószelep
Kauffer cikkszám: R6897/BMARNT-FCC
![FRECCIA R6897/BMARNT FRECCIA R6897/BMARNT]()
Nagyítás
EAN: 8057289375239
Csomagsúly: 5.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | nitritelt szelepszár |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | stellit bevonatú szelepfészek |
| Hossz: | 93,8 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 25,05 mm |
| Anyag: | bimetál |
| Szelepszár anyaga: | króm-szilícium acél |
| Szeleptányér anyaga: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Csatlakozás technika: | I |
| Tömeg: | 0,030 kg |
OEM- (gyári-) számok kattintásra OPEL: 641117
OPEL: 555588873