MOOG OP-SB-10842 csapágy, tengelytest
Kauffer cikkszám: OP-SB-10842-MOO
![MOOG OP-SB-10842 MOOG OP-SB-10842]()
Nagyítás
EAN: 4044197665303
Csomagsúly: 0.55 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Hossz: | 67 mm |
| Magasság: | 90 mm |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| átmérő: | 12 mm |
| Kötési mód: | Zsák |
| Csomagolási hossz: | 9 cm |
| Csomagolási szélesség: | 8 cm |
| csomagolási magasság: | 8 cm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra OPEL: 13311920
OPEL: 402027
VAUXHALL: 13311920
VAUXHALL: 402027