HOFFER H5515898 generátor
Kauffer cikkszám: H5515898-HOF
![HOFFER H5515898 HOFFER H5515898]()
Nagyítás
EAN: 8033419498214
Csomagsúly: 5.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 14 V |
| OE-számhoz: | 95519912 |
| Generátor-töltőáram: | 140 A |
| Szíjtárcsaátmérő: | 54 mm |
| Szíjtárcsák: | Hosszbordás ékszíj tárcsával |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| rögzítő furatok száma: | 3 |
| Rovátkák száma: | 6 |
OEM- (gyári-) számok kattintásra OPEL: 01202302
OPEL: 01202303
OPEL: 01202386
OPEL: 01202441
OPEL: 01202462
OPEL: 01202477
OPEL: 013512744
OPEL: 013512745
OPEL: 013520813
OPEL: 013586365
OPEL: 013586366
OPEL: 095519877
OPEL: 095519897
OPEL: 095519912
OPEL: 095524437
OPEL: 095524826
OPEL: 095524960
OPEL: 1202302
OPEL: 1202303
OPEL: 1202386
OPEL: 1202441
OPEL: 1202462
OPEL: 1202477
OPEL: 13512744
OPEL: 13512745
OPEL: 13520813
OPEL: 13586365
OPEL: 13586366
OPEL: 95519877
OPEL: 95519897
OPEL: 95519912
OPEL: 95524437
OPEL: 95524826
OPEL: 95524960