| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szűrő kivitel: | Szűrőbetét |
| átmérő: | 57,0 mm |
| Magasság: | 105,5 mm |
| Belső átmérő 2: | 21 mm |
| Töm.átm.: | 60,2 mm |
| Vastagság: | 3,4 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| csomagolási magasság: | 10,80 cm |
| Nettó súly: | 44 g |
| Csomagolási hossz: | 5,8 cm |
| Csomagolási szélesség: | 5,80 cm |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!




