KYB KTR4227 vezetőkar fej
Kauffer cikkszám: KTR4227-KAY
![KYB KTR4227 KYB KTR4227]()
Nagyítás
EAN: 4549762440946
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Hossz: | 160 mm |
| Magasság: | 182 mm |
| Páros cikkszám: | KTR4228 |
| Tömeg: | 0,744 kg |
| Szélesség: | 53 mm |
| Külső menet mérete: | M12x1.75 |
| Belső menet mérete: | M16x1.5 |
OEM- (gyári-) számok kattintásra OPEL: 13354540
OPEL: 1609186
VAUXHALL: 13354540
VAUXHALL: 1609186