LUCAS LRS02317 önindító
Kauffer cikkszám: LRS02317-LUC
![LUCAS LRS02317 LUCAS LRS02317]()
Nagyítás
EAN: 5708279179643
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Indítási teljesítmény: | 1,1 kW |
| Feszültség: | 12 V |
| Peremátmérő: | 68 mm |
| Fogszám: | 9 |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Bilincs: | M8 B+ |
| Bilincs: | Pin "50" M6 |
| rögzítő furatok száma: | 2 |
| Nettó súly: | 2,6 kg |
OEM- (gyári-) számok kattintásra VAUXHALL: 55556092
VAUXHALL: 55576980
VAUXHALL: 93169022
VAUXHALL: 95520114
VAUXHALL: 96802926
CHEVROLET: 55576980
CHEVROLET: 96831615
DAEWOO: 55576980
ALFA ROMEO: 71748653
FIAT: 71748653
GENERAL MOTORS: 93169022
GENERAL MOTORS: 95520114
OPEL: 1202218
OPEL: 1202420
OPEL: 1202595
OPEL: 55556092
OPEL: 55556093
OPEL: 55576980
OPEL: 5576980
OPEL: 6202084
OPEL: 93169022
OPEL: 95520114
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
35245 Ft VTSZ / KN:
85114000
Cseredarabos, betétdíjas termék!
Kaució: 15 000 Ft.