MEAT & DORIA 5060253 önindító
Kauffer cikkszám: 5060253-MED
![MEAT & DORIA 5060253 MEAT & DORIA 5060253]()
Nagyítás
EAN: 8033419175276
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| OE-számhoz: | 55576980 |
| Fogszám: | 9 |
| Indítási teljesítmény: | 1,1 kW |
| Csatlakozókivitel száma: | 30-50 |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Peremátmérő: | 68 mm |
| rögzítő furatok száma: | 2 |
OEM- (gyári-) számok kattintásra ALFA ROMEO: 71748653
FIAT: 71748653
LANCIA: 71748653
OPEL: 01202218
OPEL: 055556092
OPEL: 055556093
OPEL: 055576980
OPEL: 06202084
OPEL: 1202218
OPEL: 55556092
OPEL: 55556093
OPEL: 55576980
OPEL: 6202084