CHAMPION CH716 izzítógyertya
Kauffer cikkszám: CH716-CHA
![CHAMPION CH716 CHAMPION CH716]()
Nagyítás
EAN: 4044197802265
Csomagsúly: 0.04 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Izzítógyertya-kivitel: | utánizzításra képes |
| Izzítógyertya-kivitel: | rúdizzító |
| Feszültség: | 4,4 V |
| Verzió: | Double Coil |
| Verzió: | Fast Heating |
| Menetméret: | M10x1,25 |
| teljes hossz: | 137,1 mm |
| Beépítési mélység: | 24 mm |
| Csatlakozás technika: | 4 mm PIN |
| Kötési mód: | Doboz |
| Kulcsnyílás: | 10 mm |
| Kónusz emelkedés: | 121 |
| Névleges áramerősség: | 8,5 A |
| Törési nyomaték: | 35 Nm |
| Min. meghúzási nyomaték: | 15 Nm |
| Meghúzási nyomatékig: | 20 Nm |
| Csomagolási hossz: | 14,2 cm |
| Csomagolási szélesség: | 2,7 cm |
| csomagolási magasság: | 2,3 cm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra OPEL: 12 14 067
GENERAL MOTORS: 55567737
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
4209 Ft VTSZ / KN:
85118000