WALKER WST00031 önindító
Kauffer cikkszám: WST00031-WAL
![WALKER WST00031 WALKER WST00031]()
Nagyítás
![WALKER WST00031 WALKER WST00031]()
Nagyítás
![WALKER WST00031 WALKER WST00031]()
Nagyítás
EAN: 4060426565381
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Indítási teljesítmény: | 1,4 kW |
| újra feldolgozott alkatrész (REMAN) |
| Peremátmérő: | 78 mm |
| rögzítő furatok száma: | 2 |
| Menetes furatok száma: | 1 |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Bilincs: | Pin "30" M8 B+;Pin " |
| Fogszám: | 13 |
| Nettó súly: | 2,92 kg |
OEM- (gyári-) számok kattintásra ISUZU: 897189-1180
ISUZU: 897189-1181
ISUZU: 897386-0620
ISUZU: 898014-7430
ISUZU: 898014-7431
ISUZU: 898014-7432
OPEL: 1202591
OPEL: 6202000
OPEL: 6202103
OPEL: 93169014
OPEL: 93174028
OPEL: 97189118
OPEL: 98014743
VAUXHALL: 93169014
VAUXHALL: 93174028
VAUXHALL: 97189118
VAUXHALL: 98014743
Cseredarabos, betétdíjas termék!
Kaució: 15 000 Ft.