MONROE L24610 Rúd/kar, stabilizátor
Kauffer cikkszám: L24610-MON
![MONROE L24610 MONROE L24610]()
Nagyítás
EAN: 5412096325687
Csomagsúly: 0.52 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Rúd/kar: | kapcsolórúd |
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Menetméret: | M12x1,5/M12x1,5 |
| Menetméret 2: | M12x1.75 |
| Hossz: | 304 mm |
| Anyag: | Acél |
| Tömeg: | 0,520 kg |
| Csomagolási hossz: | 43,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 7,5 cm |
| csomagolási magasság: | 4 cm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra OPEL: 13258052
OPEL: 350618
SAAB: 13258052
VAUXHALL: 13258052
VAUXHALL: 350618
CHEVROLET: 13258052
CHEVROLET: 350618
DAEWOO: 13258052
DAEWOO: 350618
JEEP: 52125295
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
5704 Ft