LUCAS LLB198 Lucas izzó, villogó
Kauffer cikkszám: LLB198-LUC
![LUCAS LLB198 LUCAS LLB198]()
Nagyítás
Így is ismerheti:
PSY24W
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 24 W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | PG20/4 |
| Verzió: | Single Box |
| Verzió: | Standard |
| Lámpa fajta: | PSY24W |
| Színes izzó: | ezüst |
| Mennyiség: | 1 |
OEM- (gyári-) számok kattintásra LAND ROVER: LR044460
LAND ROVER: PG204
Cseredarabos, betétdíjas termék!
Kaució: 15 000 Ft.