BRINK 526930 vonótalp
Kauffer cikkszám: 526930-BNK
![BRINK 526930 BRINK 526930]()
Nagyítás
EAN: 8712762907627
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| vonótalp: | merev vonófejjel |
| Vontatható tömeg: | 1800 kg |
| Függőleges terhelés: | 75 kg |
| D-érték: | 9,6 kN |
| Tömeg: | 21,2 kg |
| Vizsgálat jelzés: | EC |
| Szín: | fekete |
| Vonóhorog-csatlakozóaljzat (polaritás): | 7-pólusú |
| Vonóhorog csatlakozóaljzat: | 7 érintkező |
| Feszültség: | 12 V |
| vonótalp: | E-készlet eredeti dugaszoló csatlakozókkal |
| vonótalp: | Checkkontroll rendszerrel |
| Jármű felszerelés: | CAN-buszrendszerrel szerelt járművekhez |
| vonótalp: | hátsó ködlámpa lekapcsolóval |
| vonótalp: | parkolásasszisztens kikapcsolással |
| vonótalp: | Utánfutó-stabilitásprogram nélkül |
| vonótalp: | A kábelköteg nem tartalmaz állandó pluszt |
| vonótalp: | A kábelköteg nem tartalmaz töltővezetéket |