OPTIMAL BT-1300 fékdob
Kauffer cikkszám: BT-1300-OPT
![OPTIMAL BT-1300 OPTIMAL BT-1300]()
Nagyítás
![OPTIMAL BT-1300 OPTIMAL BT-1300]()
Nagyítás
![OPTIMAL BT-1300 OPTIMAL BT-1300]()
Nagyítás
![OPTIMAL BT-1300 OPTIMAL BT-1300]()
Nagyítás
![OPTIMAL BT-1300 OPTIMAL BT-1300]()
Nagyítás
EAN: 4031185164443
Csomagsúly: 3.82 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Fékdobátmérő kívül: | 240 mm |
| Fékdobmagasság belül: | 50 mm |
| Centrírozási átmérő: | 65 mm |
| Lyukkörátmérő: | 100 mm |
| Magasság: | 59,1 mm |
| Furatátmérő: | 15,8 mm |
| Dobátmérő: | 200 mm |
| max. fékdob kifordulási méret: | 201,5 mm |
| Furat/lyukszám: | 5/6 |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 6Q0609617
SEAT: 6Q0609617
SKODA: 600609617
SKODA: 6Q0609617
VW: 6Q0609617
VW: 6QE609617
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
8162 Ft VTSZ / KN:
87083099