FERODO FCL694096 PREMIER féknyereg
Kauffer cikkszám: FCL694096-FER
![FERODO FCL694096 FERODO FCL694096]()
Nagyítás
EAN: 4044197821686
Csomagsúly: 2.15 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Fékrendszer: | BENDIX |
| Féknyereg kivitel: | Úszóágyazású nyereg |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tartozékok nélkül |
| Dugattyú-? 1: | 48 mm |
| Féktárcsa vast.-hoz: | 18 mm |
| Féktárcsa átm.-höz: | 48 mm |
| Anyag: | Acél |
| Páros cikkszám: | FCL694095 |
| Tömeg: | 2,15 kg |
| Hengerek száma: | 1 |
| Csatlakozómenet: | M10X1 |
| Kötési mód: | Doboz |
| Menetméret 1: | M10X1 |
| Csomagolási hossz: | 19,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 15,3 cm |
| csomagolási magasság: | 12 cm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra SEAT: 6N0615124B
SKODA: 6N0615124B
VW: 6N0615124B
Cseredarabos, betétdíjas termék!
Kaució: 15 000 Ft.