VDO/CONTINENTAL 2800012019280 Indító akkumulátor
Kauffer cikkszám: 2800012019280-VDO
EAN: 4103590680389
Csomagsúly: 1.00 kg.
Így is ismerheti:
L1
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Akkumulátor-kapacitás: | 55 Ah |
| Hossz: | 207 mm |
| Szélesség: | 175 mm |
| Magasság: | 190 mm |
| Polaritás: | |
| Padlóléc kivitel: | B13 |
| Hidegindító áram EN szerint: | 540 A |
| Tömeg: | 12,8 kg |
| Akkumulátor: | SLI-akkumulátor |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 7N0915105
BMW: 61210141207
BMW: 61217567390
BMW: 61217586963
FIAT: 46832714
FIAT: 51760193
FIAT: 51763095
FIAT: 51767152
FIAT: 51778211
FIAT: 51780108
FIAT: 51784852
FIAT: 51810270
FIAT: 71715111
FIAT: 71730453
FIAT: 71730466
FIAT: 71731658
FIAT: 7699835
OPEL: 1201210
OPEL: 13502368
OPEL: 93189920
OPEL: 95527533
PEUGEOT: 5600KJ
PEUGEOT: 5600PY
PEUGEOT: 5600RT
PEUGEOT: 5600TN
PEUGEOT: 9677706480
RENAULT: 6001547710
RENAULT: 7711222779
RENAULT: 7711238596
TOYOTA: 288000T030
TOYOTA: 2880037130
TOYOTA: 28800YZZAM
TOYOTA: 28800YZZHL
TOYOTA: 28800YZZUE
VW: 7N0915105
CHEVROLET: 13502368
DACIA: 7711238596
HYUNDAI: 3711029200
HYUNDAI: 371102K450
HYUNDAI: 371104P680
HYUNDAI: 37110A6000
HYUNDAI: 371101H482
HYUNDAI: 371101J680
HYUNDAI: 3711025000
SMART: 4515410002
SMART: 4519820008