LUCAS LRT00220 önindító
Kauffer cikkszám: LRT00220-LUC
![LUCAS LRT00220 LUCAS LRT00220]()
Nagyítás
![LUCAS LRT00220 LUCAS LRT00220]()
Nagyítás
EAN: 5708279010793
Csomagsúly: 3.40 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Indítási teljesítmény: | 1,1 kW |
| Feszültség: | 12 V |
| Peremátmérő: | 76 mm |
| Fogszám: | 10 |
| Forgásirány: | óramutató járásával ellentétes forgásirány |
| Bilincs: | M8 |
| Csatlakozókivitel száma: | Plug |
| Csatlakozókivitel száma: | 0076 |
| rögzítő furatok száma: | 2 |
| Nettó súly: | 3,2 kg |
OEM- (gyári-) számok kattintásra SEAT: 02T911023E
SEAT: 02T911023EX
SKODA: 02T911023E
SKODA: 02T911023EX
VW: 02T911023E
VW: 02T911023EX
AUDI: 02T911023E
AUDI: 02T911023EX
Cseredarabos, betétdíjas termék!
Kaució: 15 000 Ft.