ORIGINAL IMPERIUM 1623 csapágyazás, kormány
Kauffer cikkszám: 1623-IMP
![ORIGINAL IMPERIUM 1623 ORIGINAL IMPERIUM 1623]()
Nagyítás
EAN: 8033989000640
Csomagsúly: 1.00 kg.
Új cikkszám. Elődje: : ORIGINAL IMPERIUM 1504
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| OE-számhoz: | 6Q0407183A |
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Beépítési oldal: | bal |
| Beépítési oldal: | jobb |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Tömeg: | 121 g |
| Belső átmérő: | 63 mm |
| Külső átmérő: | 66 mm |
| Hossz: | 51 mm |
Általános információ: The installation of this product can be performed only in a
workshop environment by trained professionals
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 1K0407183E
AUDI: 6Q0407183
AUDI: 6Q0407183A
SEAT: 1K0407183E
SEAT: 6Q0407183
SEAT: 6Q0407183A
SKODA: 1K0407183E
SKODA: 6Q0407183
SKODA: 6Q0407183A
VW: 1K0407183E
VW: 6Q0407183
VW: 6Q0407183A