LUCAS LRA03178 generátor
Kauffer cikkszám: LRA03178-LUC
![LUCAS LRA03178 LUCAS LRA03178]()
Nagyítás
![LUCAS LRA03178 LUCAS LRA03178]()
Nagyítás
EAN: 5708279437132
Csomagsúly: 5.22 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Generátor-töltőáram: | 90 A |
| Járműhálózat-kivitel: | 12 V-os fedélzeti hálózattal rendelkező járművekhez |
| Feszültség: | 12 V |
| Szíjtárcsaátmérő: | 50 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Bilincs: | M8 |
| Bilincs: | L-DFM |
| Csatlakozókivitel száma: | 0121 |
| Nettó súly: | 5,14 kg |
OEM- (gyári-) számok kattintásra SEAT: 03D903025J
SEAT: 03D903025JX
SKODA: 03D903025J
SKODA: 03D903025JX
VW: 03D903025J
VW: 03D903025JX
Cseredarabos, betétdíjas termék!
Kaució: 15 000 Ft.