ASHIKA MT-178JM önindító
Kauffer cikkszám: MT-178JM-ASH
![ASHIKA MT-178JM ASHIKA MT-178JM]()
Nagyítás
![ASHIKA MT-178JM ASHIKA MT-178JM]()
Nagyítás
![ASHIKA MT-178JM ASHIKA MT-178JM]()
Nagyítás
EAN: 8057333327245
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Indítási teljesítmény: | 1 kW |
| Feszültség: | 12 V |
| Peremátmérő: | 76 mm |
| Fogszám: | 9 |
| Fogszám: | 10 |
| Forgásirány: | óramutató járásával ellentétes forgásirány |
| rögzítő furatok száma: | 2 |
| Menetes furatok száma: | |
| Bilincs: | M8 B+ |
| Bilincs: | Pin "50" Plug |
OEM- (gyári-) számok kattintásra VW: 02T911023R
VW: 02T911023RX
VW: 02T911023S
VW: 02T911023SX
VW: 02T911024A
VW: 02T911024AX
VW: 02T911024B
VW: 02T911024BX
VW: 02T911024C
VW: 02T911024K
VW: 02T911024KX
VW: 02T911024N
VW: 02T911024NX
VW: 02Z911023C
VW: 02Z911023CX
VW: 2T911023R
VW: 2T911023RX
VW: 2T911023S
VW: 2T911023SX
VW: 2T911024A
VW: 2T911024AX
VW: 2T911024B
VW: 2T911024BX
VW: 2T911024C
VW: 2T911024K
VW: 2T911024KX
VW: 2T911024N
VW: 2T911024NX
VW: 2Z911023C
VW: 2Z911023CX
VW: L02T911023S
TESLA: TT15328