MEAT & DORIA 5010302 önindító
Kauffer cikkszám: 5010302-MED
![MEAT & DORIA 5010302 MEAT & DORIA 5010302]()
Nagyítás
EAN: 8033419172350
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| OE-számhoz: | 0001120400 |
| Fogszám: | 10 |
| Indítási teljesítmény: | 0,9 kW |
| Csatlakozókivitel száma: | 30-50 |
| Forgásirány: | óramutató járásával ellentétes forgásirány |
| Peremátmérő: | 76 mm |
| rögzítő furatok száma: | 2 |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 02T 911 023D
AUDI: 02T 911 023E
AUDI: 02T 911 023G
AUDI: 02T 911 023GX
AUDI: 02T 911 023Q
AUDI: 2T9 110 23D
AUDI: 2T9 110 23G
AUDI: 2T9 110 23GX
AUDI: 2T9 110 23Q
SEAT: 02T 911 023D
SEAT: 02T 911 023E
SEAT: 02T 911 023G
SEAT: 02T 911 023GX
SEAT: 02T 911 023Q
SEAT: 2T9 110 23D
SEAT: 2T9 110 23G
SEAT: 2T9 110 23GX
SEAT: 2T9 110 23Q
SKODA: 02T 911 023D
SKODA: 02T 911 023E
SKODA: 02T 911 023G
SKODA: 02T 911 023GX
SKODA: 02T 911 023Q
SKODA: 2T9 110 23D
SKODA: 2T9 110 23G
SKODA: 2T9 110 23GX
SKODA: 2T9 110 23Q
VW: 02T 911 023D
VW: 02T 911 023E
VW: 02T 911 023G
VW: 02T 911 023GX
VW: 02T 911 023Q
VW: 2T9 110 23D
VW: 2T9 110 23G
VW: 2T9 110 23GX
VW: 2T9 110 23Q
VAG: 02T 911 023D
VAG: 02T 911 023E
VAG: 02T 911 023G
VAG: 02T 911 023GX
VAG: 02T 911 023Q
VAG: 2T9 110 23D
VAG: 2T9 110 23G
VAG: 2T9 110 23GX
VAG: 2T9 110 23Q
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
33978 Ft VTSZ / KN:
85115000