ZIMMERMANN 100.1649.20 COAT Z fékdob
Kauffer cikkszám: 100.1649.20-ZIM
![ZIMMERMANN 100.1649.20 ZIMMERMANN 100.1649.20]()
Nagyítás
EAN: 4250238755968
Csomagsúly: 3.70 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Felület: | bevonatolt |
| Fékdobátmérő kívül: | 240 mm |
| Fékdobátmérő belül: | 200 mm |
| Fékdobmagasság össz.: | 59 mm |
| Keréktárcsa: | 5 -lyuk |
| Lyukkörátmérő: | 100 mm |
| Centrírozási átmérő: | 65 mm |
| Vizsgálat jelzés: | ECE R90 APPROVED |
| Min. vast.: | 201,5 mm |
| Furat/lyukszám: | 6/5 |
| Tömeg: | 3,70 kg |
OEM- (gyári-) számok kattintásra VAG: 6Q0 609 617
VAG: 6QE 609 617
VAG: 6R0 609 617 C
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
14359 Ft VTSZ / KN:
87083099