| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hűtőborda anyaga: | Alumínium |
| Hűtő kivitel: | Mechanikusan rögzített hűtőbordák |
| Hálózatmélység: | 23 mm |
| Kipufogóátmérő: | 32 mm |
| Szívóátmérő: | 32 mm |
| Hálózatszélesség: | 414 mm |
| Vízzsákok anyaga (hűtő): | Műanyag |
| Hálózathossz: | 630 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | gyorscsatlakozókkal |




