PRASCO SK320R005 PrascoSelection hűtő, motorhűtés
Kauffer cikkszám: SK320R005-AVA
![PRASCO SK320R005 PRASCO SK320R005]()
Nagyítás
EAN: 8033533363634
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Hűtőborda anyaga: | Alumínium |
| Hűtő kivitel: | Mechanikusan rögzített hűtőbordák |
| Hálózatmélység: | 23 mm |
| Kipufogóátmérő: | 32 mm |
| Szívóátmérő: | 32 mm |
| Hálózatszélesség: | 415 mm |
| Hálózathossz: | 430 mm |
| Vízzsákok anyaga (hűtő): | Műanyag |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | gyorscsatlakozókkal |
OEM- (gyári-) számok kattintásra SEAT: 6Q0121201HA
SEAT: 6Q0121253
SEAT: 6Q0121253BT
SEAT: 6Q0121253K
SKODA: 6Q0121201BT
SKODA: 6Q0121201HA
SKODA: 6Q0121253
SKODA: 6Q0121253BT
SKODA: 6Q0121253K
VW: 6Q0121201HA
VW: 6Q0121253
VW: 6Q0121253BT
VW: 6Q0121253K
VW: 6QE121253