MAGNETI MARELLI 069050450006 Indító akkumulátor
Kauffer cikkszám: 069050450006-MAR
![MAGNETI MARELLI 069050450006 MAGNETI MARELLI 069050450006]()
Nagyítás
EAN: 8001063683904
Csomagsúly: 1.00 kg.
Így is ismerheti:
ETS50R
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Akkumulátor: | karbantartásmentes |
| Akkumulátor-kapacitás: | 50 Ah |
| Hidegindító áram EN szerint: | 450 A |
| DIN/ISO: | L01 |
| Hossz: | 207 mm |
| Szélesség: | 175 mm |
| Magasság: | 190 mm |
| Akkumulátor: | fogantyúval |
| Akkumulátor: | töltöttségi szint jelzés nélkül |
OEM- (gyári-) számok kattintásra ALFA ROMEO: 51778211
ALFA ROMEO: 51867610
ALFA ROMEO: 606777030
ALFA ROMEO: 71751133
ALFA ROMEO: 71751134
CITROËN: 5600JZ
CITROËN: 5600LR
CITROËN: 5600X2
CITROËN: 5600Y0
FIAT: 517630950
FIAT: 51778211
FIAT: 51867610
FIAT: 6000632108
FIAT: 71751133
FIAT: 71751134
LANCIA: 51778211
LANCIA: 51867610
LANCIA: 71751133
LANCIA: 71751134
NISSAN: 244105MS1A
NISSAN: 244106RA0D
PEUGEOT: 5600JZ
PEUGEOT: 5600LR
PEUGEOT: 5600X2
PEUGEOT: 5600Y0
RENAULT: 6001548896
RENAULT: 7711238596
RENAULT: 7711355484
RENAULT: 7711947963
RENAULT: 8200377257
SKODA: 441040161506
SUBARU: 2880010200
TOYOTA: 288000T223
TOYOTA: 2880021222
TOYOTA: 28800F2030
TOYOTA: 28800F2032
TOYOTA: 28800YZZZE
VW: 000915105DB
VW: 000915105DP
DACIA: 6001548896
DACIA: 7711947963
HYUNDAI: DP370APU045CH2U
HYUNDAI: E3710044C0
HYUNDAI: E37101C044
HYUNDAI: LP370APE045CH2
KIA: DP370APU045CK1U
KIA: E37101C044
KIA: LP370APE045CK1
VAG: 000915105AB
VAG: 000915105DB
VAG: 1H0915105
VAG: 1H0915105B
VAG: 1H0915105F
VAG: 1J0915105
VAG: 1J0915105AB
VAG: 1J0915105D
VAG: 1K0915105
VAG: 5K0915105A
VAG: 8D0915105A
VAG: 8D0915105AF
VAG: 8D0915105F
VAG: 8E0915105
ALPINE: 7711947963