AKS DASIS 492000N kondenzátor, klíma
Kauffer cikkszám: 492000N-AKD
![AKS DASIS 492000N AKS DASIS 492000N]()
Nagyítás
EAN: 4044455323679
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Hálózathossz: | 470 mm |
| Hálózatszélesség: | 360 mm |
| Hálózatmélység: | 16 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szárítóval |
| Szívóátmérő: | 12,9 mm |
| Kipufogóátmérő: | 12,9 mm |
| Hűtő kivitel: | Forrasztott hűtőbordák |
| Csomagolási hossz: | 77,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 77 cm |
| csomagolási magasság: | 49,5 cm |
| Tömeg: | 2,14 kg |
OEM- (gyári-) számok kattintásra VAG: 5Z0820411D
VAG: 6Q0820411B
VAG: 6Q0820411K