EAI 11967 önindító
Kauffer cikkszám: 11967-EAI
![EAI 11967 EAI 11967]()
Nagyítás
EAN: 3596401196703
Csomagsúly: 1.00 kg.
Így is ismerheti:
D807, 4820D, 967ST11
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Fogszám: | 8 |
| Fogszám: | 9 |
| Indítási teljesítmény: | 0,9 kW |
| Centrírozási átmérő: | 50 mm |
| Forgásirány: | óramutató járásával ellentétes forgásirány |
| Műszaki információs szám: | C098 |
| Menetes furatok száma: | 1 |
| rögzítő furatok száma: | 3 |
Műszaki információ: With reducer
OEM- (gyári-) számok kattintásra VAG: 047911023
VAG: 047911023B
VAG: 047911023BX
VAG: 047911023C
VAG: 047911023G