HC-CARGO F 032 112 388 önindító
Kauffer cikkszám: F032112388-HCP
![HC-Cargo F 032 112 388 HC-Cargo F 032 112 388]()
Nagyítás
![HC-Cargo F 032 112 388 HC-Cargo F 032 112 388]()
Nagyítás
![HC-Cargo F 032 112 388 HC-Cargo F 032 112 388]()
Nagyítás
![HC-Cargo F 032 112 388 HC-Cargo F 032 112 388]()
Nagyítás
![HC-Cargo F 032 112 388 HC-Cargo F 032 112 388]()
Nagyítás
EAN: 5705541402843
Csomagsúly: 1.00 kg.
Így is ismerheti:
112388
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Indítási teljesítmény: | 1,0 kW |
| Indítómotor kivitel: | csökkentő áttételű váltóval |
| Hossz: | 199,00 mm |
| Peremátmérő: | 50,0 mm |
| rögzítő furatok száma: | 3 |
| Menetes furatok száma: | 1 |
| Forgásirány: | óramutató járásával ellentétes forgásirány |
| Fogszám: | 9 |
| Kis fogaskerék-alappozíció: | 21,00 mm |
| Belső átmérő 1: | 8,50 mm |
| Belső átmérő 3: | 8,50 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra VW: 047911023
VW: 047 911 023 BX
VW: 047 911 023 C
VW: 047 911 023 CX
VW: 047 911 023 G
VW: 047 911 023 GX