FRECCIA G3552 szelepvezető
Kauffer cikkszám: G3552-FCC
![FRECCIA G3552 FRECCIA G3552]()
Nagyítás
EAN: 8113000008883
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Szelep fajta: | szívószelephez |
| Szelep fajta: | kipufogószelephez |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Hossz: | 36 mm |
| Külső átmérő: | 11,06 mm |
| Belső átmérő: | 6 mm |
| Anyag: | Bronz |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 058 103 415
SEAT: 058 103 415
SKODA: 058 103 415
VW: 058 103 415
Belföldi készletről szállítható
880 Ft VTSZ / KN:
8409910090