MAGNETI MARELLI 360406049705 féktárcsa
Kauffer cikkszám: 360406049705-MAR
![MAGNETI MARELLI 360406049705 MAGNETI MARELLI 360406049705]()
Nagyítás
EAN: 8001063702780
Csomagsúly: 2.78 kg.
Így is ismerheti:
DFM0497, 361302040151, MBD0151
A csomagolás tartalma: 2 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Féktárcsa fajta: | tele |
| átmérő: | 230 mm |
| Magasság: | 40,3 mm |
| Min. vast.: | 7 mm |
| Lyukszám: | 5 |
| Lyukkörátmérő: | 65 mm |
| Meghúzási nyomaték: | 120 Nm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarokkal |
| féktárcsa vastagság: | 9 mm |
| Külső átmérő: | 230 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 1J0615601
AUDI: 1J0615601C
AUDI: 1J0615601N
AUDI: 1J0615601P
AUDI: 1J0615601Q
AUDI: 2Q0615601H
SEAT: 1J0615601
SEAT: 1J0615601C
SEAT: 1J0615601N
SEAT: 1J0615601P
SEAT: 1J0615601Q
SEAT: 2Q0615601H
SEAT: JZW698601AJ
SKODA: 1J0615601
SKODA: 1J0615601C
SKODA: 1J0615601N
SKODA: 1J0615601P
SKODA: 1J0615601Q
SKODA: 2Q0615601H
SKODA: 2Q0615601K
VW: 1J0615601
VW: 1J0615601C
VW: 1J0615601N
VW: 1J0615601P
VW: 1J0615601Q
VW: 2Q0615601H
VW: JZW698601AD
VW: JZW698601AE
VW: JZW698601AJ
VW (FAW): L180615601A
VW (FAW): L6QD615601
VW (FAW): L6QD615601A
VW (SVW): 6QD615601
VW (SVW): 6QD615601B
SKODA (SVW): 6QD615601A
SKODA (SVW): 6QD615601B