QUARO QD1119 féktárcsa
Kauffer cikkszám: QD1119-QUR
![QUARO QD1119 QUARO QD1119]()
Nagyítás
EAN: 5902659706256
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Féktárcsa fajta: | Külső hűtésű |
| Külső átmérő: | 256 mm |
| féktárcsa vastagság: | 22 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kerékagy nélkül |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kerékrögzítő csavar nélkül |
| Magasság: | 36,7 mm |
| Lyukkörátmérő: | 100 mm |
| Centrírozási átmérő: | 65 mm |
| Lyukszám: | 5 |
| Felület: | lakkozott |
| Min. vast.: | 19 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 1J0615301D
AUDI: 1J0615301L
VAG: 6R0615301C
AUDI: 1JE615301
AUDI: 5Z0615301B
AUDI: 6R0615301
AUDI: 6R0615301C
AUDI: 6RF615301A
AUDI: 8D0615301B
AUDI: 8Z0615301B
AUDI: 8Z0615301D
AUDI: JZW615301N
GMC: 92082205
SEAT: 1J0615301D
SEAT: 1J0615301L
SEAT: 1JE615301
SEAT: 5Z0615301B
SEAT: 6R0615301
SEAT: 6R0615301C
SEAT: 6RF615301A
SEAT: 8D0615301B
SEAT: 8Z0615301B
SEAT: 8Z0615301D
SEAT: JZW615301N
SKODA: 1J0615301D
SKODA: 1J0615301L
SKODA: 1JE615301
SKODA: 5Z0615301B
SKODA: 6R0615301
SKODA: 6R0615301C
SKODA: 6RF615301A
SKODA: 8D0615301B
SKODA: 8Z0615301B
SKODA: 8Z0615301D
SKODA: JZW615301N
SKODA: JZW698302CJ
SKODA (SVW): 6QD615301
SKODA (SVW): 6RD615301
SKODA (SVW): L6QD615301
VW: 1J0615301D
VW: 1J0615301L
VW: 1JE615301
VW: 5Z0615301B
VW: 6R0615301
VW: 6R0615301C
VW: 6RF615301A
VW: 6RF615301B
VW: 6RF615301C
VW: 8D0615301B
VW: 8Z0615301B
VW: 8Z0615301D
VW: JZW615301N
VW: JZW698302CB
VW (FAW): L6RD615301
VW (SVW): 6RD615301
ZHONGHUA (BRILLIANCE): 3496025
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
9780 Ft VTSZ / KN:
8708309190