VALEO 672556 COATED féktárcsa
Kauffer cikkszám: 672556-VAL
EAN: 3276426725569
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Féktárcsa fajta: | tele |
| Felület: | bevonatolt |
| Külső átmérő: | 232 mm |
| féktárcsa vastagság: | 9 mm |
| Centrírozási átmérő: | 65 mm |
| Magasság: | 40 mm |
| Min. vast.: | 7 mm |
| Keréktárcsa: | 5 -lyuk |
| Tömeg: | 5,7 kg |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 1J0615601
AUDI: 1J0615601C
AUDI: 1J0615601N
AUDI: 1J0615601P
AUDI: 2Q0615601H
SEAT: 1J0615601
SEAT: 1J0615601C
SEAT: 1J0615601N
SEAT: 1J0615601P
SEAT: 1J0615601Q
SEAT: 2Q0615601H
SEAT: JZW698601AG
SEAT: JZW698601AH
SKODA: 1J0615601
SKODA: 1J0615601C
SKODA: 1J0615601N
SKODA: 1J0615601P
SKODA: 1J0615601Q
SKODA: 2Q0615601H
SKODA: 2Q0615601K
SKODA: JZW698601AH
VW: 1J0615601
VW: 1J0615601C
VW: 1J0615601N
VW: 1J0615601P
VW: 1J0615601Q
VW: 2Q0615601H
VW: JZW698601AC
VW: JZW698601AG
ZHONGHUA (BRILLIANCE): 3496009
VW (FAW): 1J0615601C
VW (FAW): 1J0615601P
VW (FAW): 2Q0615601H
VW (FAW): L180615601A
VW (FAW): L6QD615601
VW (FAW): L6QD615601A
JIANGNAN: L6QD615601A
VW (SVW): 1J0615601
VW (SVW): 1J0615601N
VW (SVW): 1J0615601P
VW (SVW): 2Q0615601H
VW (SVW): 6QD615601
VW (SVW): 6QD615601A
VW (SVW): 6QD615601B
SKODA (SVW): 6QD615601A
SKODA (SVW): 6QD615601B