VALEO 672799 COATED féktárcsa
Kauffer cikkszám: 672799-VAL
![VALEO 672799 VALEO 672799]()
Nagyítás
EAN: 3276426727990
Csomagsúly: 5.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Féktárcsa fajta: | Szellőztetett |
| Felület: | bevonatolt |
| Külső átmérő: | 287 mm |
| féktárcsa vastagság: | 25 mm |
| Centrírozási átmérő: | 65 mm |
| Magasság: | 34 mm |
| Min. vast.: | 22 mm |
| Keréktárcsa: | 5 -lyuk |
| rögzítő furatok száma: | 1 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | integrált kerékcsapágy nélkül |
| Vizsgálat jelzés: | ECE-R90 |
| Tömeg: | 7,39 kg |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 1J0615301C
AUDI: 1J0615301R
AUDI: 6R0615301A
AUDI: 6R0615301D
SEAT: 1J0615301
SEAT: 1J0615301C
SEAT: 1J0615301K
SEAT: 1J0615301R
SEAT: 1J0615301S
SEAT: 6R0615301A
SEAT: 6R0615301D
SEAT: JZW615301D
SKODA: 1J0615301
SKODA: 1J0615301C
SKODA: 1J0615301K
SKODA: 1J0615301R
SKODA: 1J0615301S
SKODA: 6R0615301A
SKODA: 6R0615301D
SKODA: JZW615301D
VW: 1J0615301C
VW: 1J0615301K
VW: 1J0615301R
VW: 1J0615301S
VW: 6R0615301A
VW: 6R0615301D
VW: JZW615301D
VW (FAW): 1J0615301R
VW (FAW): 1J0615301S
VW (FAW): 6R0615301A
VW (FAW): 6R0615301D
VW (SVW): 6R0615301A
VW (SVW): 6R0615301D