FRECCIA R6209/BM Kipufogószelep
Kauffer cikkszám: R6209/BM-FCC
![FRECCIA R6209/BM FRECCIA R6209/BM]()
Nagyítás
EAN: 8112000015556
Csomagsúly: 5.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Hossz: | 89 mm |
| Szelepszárátmérő: | 7 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 31,5 mm |
| Anyag: | bimetál |
| Szelepszár anyaga: | króm-szilícium acél |
| Szeleptányér anyaga: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Csatlakozás technika: | I |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 038 109 611E
SEAT: 038 109 611E
SKODA: 038 109 611E
VW: 038 109 611 E
VW: 038 109 611E
Belföldi készletről szállítható
2954 Ft VTSZ / KN:
8409910090