BOSCH 0 986 020 300 önindító
Kauffer cikkszám: 0986020300-BSC
![BOSCH 0 986 020 300 BOSCH 0 986 020 300]()
Nagyítás
EAN: 3165143929124
Csomagsúly: 3.99 kg.
Így is ismerheti:
2030
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| cserealkatrész |
| Feszültség: | 12 V |
| Indítási teljesítmény: | 1,7 kW |
| rögzítő furatok száma: | 2 |
| Menetes furatok száma: | |
| Fogszám: | 10 |
| Bilincs: | 50 |
| Bilincs: | 30 |
| Peremátmérő: | 76,2 mm |
| Forgásirány: | óramutató járásával ellentétes forgásirány |
| Kis fogaskerék-alappozíció: | 52,5 mm |
| Indítómotor kivitel: | szabadon kimozduló |
| Furatátmérő: | 12,5 mm |
| Furatátmérő 2: | 12,5 mm |
| Hossz: | 245 mm |
| Helyzet/fok: | links ° |
| Rögzítési szög: | 40 ° |
| Rögzítőfurat-szögmérték: | 40 ° |
OEM- (gyári-) számok kattintásra SEAT: 02T911024
SKODA: 02T911024
VW: 02T 911 024 X
VW: 02T911024
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
45477 Ft VTSZ / KN:
85114000
Cseredarabos, betétdíjas termék!
Kaució: 50 681 Ft.