VALEO 458731 VALEO RE-GEN REMANUFACTURED önindító
Kauffer cikkszám: 458731-VAL
![VALEO 458731 VALEO 458731]()
Nagyítás
![VALEO 458731 VALEO 458731]()
Nagyítás
![VALEO 458731 VALEO 458731]()
Nagyítás
![VALEO 458731 VALEO 458731]()
Nagyítás
![VALEO 458731 VALEO 458731]()
Nagyítás
EAN: 3276424587312
Csomagsúly: 5.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| cserealkatrész |
| Feszültség: | 12 V |
| Indítási teljesítmény: | 1,7 kW |
| Fogszám: | 10 |
| Lyukszám: | 2 |
| Forgásirány: | óramutató járásával ellentétes forgásirány |
| Helyzet/fok: | L 40 ° |
| Bilincs: | NO |
| Peremátmérő: | 76 mm |
| Tömeg: | 3,9 kg |
Műszaki információ: In order to choose the adequate partnumber, please check
the power and the technical code of your starter fitting
on the vehicle.
OEM- (gyári-) számok kattintásra SEAT: 02T911024
SEAT: 02T911024X
SEAT: 2T911024
SEAT: 2T911024X
SKODA: 02T911024
SKODA: 02T911024X
SKODA: 2T911024
SKODA: 2T911024X
VW: 02T911024
VW: 02T911024X
VW: 2T911024
VW: 2T911024X
Cseredarabos, betétdíjas termék!
Kaució: 15 000 Ft.