HC-CARGO F 032 116 335 önindító
Kauffer cikkszám: F032116335-HCP
![HC-Cargo F 032 116 335 HC-Cargo F 032 116 335]()
Nagyítás
![HC-Cargo F 032 116 335 HC-Cargo F 032 116 335]()
Nagyítás
![HC-Cargo F 032 116 335 HC-Cargo F 032 116 335]()
Nagyítás
![HC-Cargo F 032 116 335 HC-Cargo F 032 116 335]()
Nagyítás
![HC-Cargo F 032 116 335 HC-Cargo F 032 116 335]()
Nagyítás
![HC-Cargo F 032 116 335 HC-Cargo F 032 116 335]()
Nagyítás
![HC-Cargo F 032 116 335 HC-Cargo F 032 116 335]()
Nagyítás
![HC-Cargo F 032 116 335 HC-Cargo F 032 116 335]()
Nagyítás
![HC-Cargo F 032 116 335 HC-Cargo F 032 116 335]()
Nagyítás
EAN: 5711343382818
Csomagsúly: 1.00 kg.
Így is ismerheti:
116335
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Indítási teljesítmény: | 2,0 kW |
| Indítómotor kivitel: | csökkentő áttételű váltóval |
| Hossz: | 234,00 mm |
| Peremátmérő: | 76,0 mm |
| rögzítő furatok száma: | 2 |
| Menetes furatok száma: | |
| Forgásirány: | óramutató járásával ellentétes forgásirány |
| Fogszám: | 10 |
| Belső átmérő 2: | 12,70 mm |
| Kis fogaskerék-alappozíció: | 52,00 mm |
| Belső átmérő 1: | 12,70 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra VW: 02T 911 023 C
VW: 02T 911 023 CX
VW: 02T 911 023 H
VW: 02T 911 023 HX