HOFFER H5010360 önindító
Kauffer cikkszám: H5010360-HOF
![HOFFER H5010360 HOFFER H5010360]()
Nagyítás
EAN: 8033419538866
Csomagsúly: 5.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| OE-számhoz: | 0001125043 |
| Fogszám: | 10 |
| Fogszám: | 11 |
| Indítási teljesítmény: | 1,8 kW |
| Csatlakozókivitel száma: | 30-50 |
| Forgásirány: | óramutató járásával ellentétes forgásirány |
| Peremátmérő: | 76 mm |
| rögzítő furatok száma: | 3 |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 02A911023J
AUDI: 02A911023JX
AUDI: 02A911023R
AUDI: 02A911024
AUDI: 02A911024B
AUDI: 02A911024D
AUDI: 02A911024G
AUDI: 02A911024X
FORD: 1003308
FORD: 1007765
FORD: 1012221
FORD: 1012395
FORD: 95VW11000CB
FORD: 95VWCB
FORD: 95VWGA
FORD: 97VWAA
SEAT: 02A911023J
SEAT: 02A911023JX
SEAT: 02A911023R
SEAT: 02A911024
SEAT: 02A911024B
SEAT: 02A911024D
SEAT: 02A911024G
SEAT: 02A911024X
SKODA: 02A911023J
SKODA: 02A911023JX
SKODA: 02A911023R
SKODA: 02A911024
SKODA: 02A911024B
SKODA: 02A911024D
SKODA: 02A911024G
SKODA: 02A911024X
VW: 02A911023J
VW: 02A911023JX
VW: 02A911023R
VW: 02A911024
VW: 02A911024B
VW: 02A911024D
VW: 02A911024G
VW: 02A911024X
VAG: 02A911023J
VAG: 02A911023JX
VAG: 02A911023R
VAG: 02A911024
VAG: 02A911024B
VAG: 02A911024D
VAG: 02A911024G
VAG: 02A911024X