LUCAS LRS00977 önindító
Kauffer cikkszám: LRS00977-LUC
![LUCAS LRS00977 LUCAS LRS00977]()
Nagyítás
![LUCAS LRS00977 LUCAS LRS00977]()
Nagyítás
EAN: 5708279006987
Csomagsúly: 4.50 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Indítási teljesítmény: | 1,8 kW |
| Feszültség: | 12 V |
| Peremátmérő: | 76 mm |
| Fogszám: | 10 |
| Forgásirány: | óramutató járásával ellentétes forgásirány |
| Bilincs: | M8 |
| Csatlakozókivitel száma: | Plug |
| Csatlakozókivitel száma: | 0076 |
| rögzítő furatok száma: | 2 |
| Nettó súly: | 3,98 kg |
OEM- (gyári-) számok kattintásra SEAT: 02A911024D
SEAT: 02A911024DX
SEAT: 02A911024X
SKODA: 02A911023JX
SKODA: 02A911023R
SKODA: 02A911024
SKODA: 02A911024D
SKODA: 02A911024DX
SKODA: 02A911024X
VW: 02A911023J
VW: 02A911023JX
VW: 02A911023R
VW: 02A911024
VW: 02A911024D
VW: 02A911024DX
VW: 02A911024X
FORD: 1012395
FORD: 1029405
FORD: 1669991
FORD: 7203210
FORD: 95VW-11000-CB
FORD: 95VW-11000-CC
FORD: 97VW-11000-AA
FORD: A188253A
FORD: R95VW-11000-CC
FORD: R97VW-11000-AA
AUDI: 02A911024D
AUDI: 02A911024DX
AUDI: 02A911024X
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
31787 Ft VTSZ / KN:
85114000
Cseredarabos, betétdíjas termék!
Kaució: 15 000 Ft.