MEAT & DORIA 5010047 önindító
Kauffer cikkszám: 5010047-MED
![MEAT & DORIA 5010047 MEAT & DORIA 5010047]()
Nagyítás
EAN: 8033419171551
Csomagsúly: 5.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| OE-számhoz: | 02Z911024JX |
| Fogszám: | 10 |
| Indítási teljesítmény: | 2,2 kW |
| Csatlakozókivitel száma: | 30-50 |
| Forgásirány: | óramutató járásával ellentétes forgásirány |
| Peremátmérő: | 76 mm |
| rögzítő furatok száma: | 3 |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 02Z 911 023 F
AUDI: 02Z 911 023 FX
AUDI: 02Z 911 023 H
AUDI: 02Z 911 023 HX
AUDI: 02Z 911 024 J
AUDI: 02Z 911 024 JX
AUDI: 2Z9 110 23F
AUDI: 2Z9 110 23F X
AUDI: 2Z9 110 23H
AUDI: 2Z9 110 23H X
AUDI: 2Z9 110 24J
AUDI: 2Z9 110 24J X
SEAT: 02Z 911 023 F
SEAT: 02Z 911 023 FX
SEAT: 02Z 911 023 H
SEAT: 02Z 911 023 HX
SEAT: 02Z 911 024 J
SEAT: 02Z 911 024 JX
SEAT: 2Z9 110 23F
SEAT: 2Z9 110 23F X
SEAT: 2Z9 110 23H
SEAT: 2Z9 110 23H X
SEAT: 2Z9 110 24J
SEAT: 2Z9 110 24J X
SKODA: 02Z 911 023 F
SKODA: 02Z 911 023 FX
SKODA: 02Z 911 023 H
SKODA: 02Z 911 023 HX
SKODA: 02Z 911 024 J
SKODA: 02Z 911 024 JX
SKODA: 2Z9 110 23F
SKODA: 2Z9 110 23F X
SKODA: 2Z9 110 23H
SKODA: 2Z9 110 23H X
SKODA: 2Z9 110 24J
SKODA: 2Z9 110 24J X
VW: 02Z 911 023 F
VW: 02Z 911 023 FX
VW: 02Z 911 023 H
VW: 02Z 911 023 HX
VW: 02Z 911 024 J
VW: 02Z 911 024 JX
VW: 2Z9 110 23F
VW: 2Z9 110 23F X
VW: 2Z9 110 23H
VW: 2Z9 110 23H X
VW: 2Z9 110 24J
VW: 2Z9 110 24J X
VAG: 02Z 911 023 F
VAG: 02Z 911 023 FX
VAG: 02Z 911 023 H
VAG: 02Z 911 023 HX
VAG: 02Z 911 024 J
VAG: 02Z 911 024 JX
VAG: 2Z9 110 23F
VAG: 2Z9 110 23F X
VAG: 2Z9 110 23H
VAG: 2Z9 110 23H X
VAG: 2Z9 110 24J
VAG: 2Z9 110 24J X
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
46131 Ft VTSZ / KN:
85115000